Ping Pong
Söker du nytt jobb? Oavsett om du är arbetslös idag, eller har ett jobb men vill vidare så kan vi hjälpa dig.
Vi har även korta och effektiva arbetsmarknadsutbildningar.
 

Frågor om vår tjänst Stöd och matchning?
Välkommen att kontakta oss på din ort och få mer information. Vi berättar om tjänsten och hur vi kan hjälpa dig.

Borås
Ulrika Andersson
ulrika.andersson@eductus.se
033-20 71 73

Finspång
Bernt Schneider
bernt.schneider@eductus.se
011-15 73 56

Göteborg
Charlotta Johansson
charlotta.johansson@eductus.se
0702-797032

Jönköping
George Chanko
george.chanko@eductus.se
036-31 34 71

Kristianstad
Burim Sadriu
burim.sadriu@eductus.se
0702- 04 42 47

Lidköping
Lollo Blom 
lollo.bloom@eductus.se
0510-48 52 60

Malmö
Sophie Hansson
sophie.hansson@eductus.se
0702-89 00 14

Norrköping
Bernt Schneider
bernt.schneider@eductus.se
011-15 73 56

Nässjö
Ulf Svensk
ulf.svensk@eductus.se
038-37 37 91

Sollefteå
Kennet Loberg
kennet.loberg@eductus.se
0703-85 59 82

Trollhättan
Sven Gratzl
sven.gratzl@eductus.se
031-704 80 21

Uddevalla
Sven Gratzl
sven.gratzl@eductus.se
031-704 80 21

Umeå
Bodil Kero
bodil.kero@eductus.se
0702-34 65 89

Vänersborg
Sven Gratzl
sven.gratzl@eductus.se
031-704 80 21

Västerås
Saba Shihab
saba.shihab@eductus.se
021-83 19 28

Örebro
Anita Nygren
anita.nygren@eductus.se
019-601 79 65

Örnsköldsvik
Bodil Kero
bodil.kero@eductus.se
0702-34 65 89