Ping Pong
Söker du nytt jobb? Oavsett om du är arbetslös idag, eller har ett jobb men vill vidare så kan vi hjälpa dig.
Vi har även korta och effektiva arbetsmarknadsutbildningar.
 

Frågor om vår tjänst Stöd och matchning?
Välkommen att kontakta oss på din ort och få mer information. Vi berättar om tjänsten och hur vi kan hjälpa dig.

Bollnäs
Neshtiman Fattah
neshtiman.fattah@eductus.se
0767-61 55 58

Borås
Ulrika Andersson
ulrika.andersson@eductus.se
033-20 71 73

Finspång
Helena Honti
helena.honti@eductus.se
0725-16 83 85

Göteborg
Charlotta Johansson
charlotta.johansson@eductus.se
0702-79 70 32

Jönköping
George Chanko
george.chanko@eductus.se
036-31 34 71

Kramfors
Kennet Loberg
kennet.loberg@eductus.se
0703-85 59 82

Kristianstad
Burim Sadriu
burim.sadriu@eductus.se
0702- 04 42 47

Lidköping
Lollo Blom 
lollo.bloom@eductus.se
0510-48 52 60

Ludvika
Therese Fröberg
therese.froberg@hermods.se
0725-06 86 33

Malmö
Sophie Hansson
sophie.hansson@eductus.se
0702-89 00 14

Norrköping
Helena Honti
helena.honti@eductus.se
0725-16 83 85

Nässjö
Ella Johansson
ella.johansson@hermods.se
010-142 20 07

Sollefteå
Kennet Loberg
kennet.loberg@eductus.se
0703-85 59 82

Söderhamn
Neshtiman Fattah
neshtiman.fattah@eductus.se
0767-61 55 58

Trollhättan
Sven Gratzl
sven.gratzl@eductus.se
031-704 80 21

Uddevalla
Sven Gratzl
sven.gratzl@eductus.se
031-704 80 21

Umeå
Bodil Kero
bodil.kero@eductus.se
0702-34 65 89

Vänersborg
Sven Gratzl
sven.gratzl@eductus.se
031-704 80 21

Västerås
Saba Shihab
saba.shihab@eductus.se
021-83 19 28

Örebro
Anita Nygren
anita.nygren@eductus.se
019-601 79 65

Örnsköldsvik
Kennet Loberg
kennet.loberg@eductus.se
0703-85 59 82