Med anledning av spridningen av coronaviruset finns riktlinjer och övrig information samlat på AcadeMedias webb. Informationen uppdateras kontinuerligt.

Ping Pong
Söker du nytt jobb? Oavsett om du är arbetslös idag, eller har ett jobb men vill vidare så kan vi hjälpa dig.
Vi har även korta och effektiva arbetsmarknadsutbildningar.
 

Har du frågor om vår tjänst Stöd och matchning?
Välkommen att kontakta oss på din ort och få mer information. Vi berättar om tjänsten och hur vi kan hjälpa dig.

Bollnäs
Peter Eklind
peter.eklind@eductus.se

Borås
Ulrika Andersson
ulrika.andersson@eductus.se

Falkenberg
Alexander Butros
alexander.butros@eductus.se

Falköping
Niklas Rodin
niklas.rodin@eductus.se

Finspång
Helena Honti
helena.honti@eductus.se

Gislaved
Ella Johansson
010-142 20 07

Halmstad
Tatiana Ström
tatiana.strom@eductus.se

Hyltebruk
Reza Jawaheri
reza.jawaheri@eductus.se

Jönköping
Ella Johansson
010-142 20 07

Kristianstad
Sophie Hansson
040-28 66 56

Laholm
Mohammad Yassien
mohammad.yassien@eductus.se

Malmö
Sophie Hansson
sophie.hansson@eductus.se
040-28 66 56

Norrköping
Helena Honti
helena.honti@eductus.se

Nässjö
Ella Johansson
010-142 20 07

Skövde
Mattias Karlsson
mattias.carlsson@eductus.se

Solna
Peter Berggren
011-194597

Söderhamn
Peter Eklind
peter.eklind@eductus.se

Värnamo
Ella Johansson
010-142 20 07

Örebro
Niklas Nyholm
niklas.nyholm@eductus.se

Örnsköldsvik
Carina Nilsson
carina.nilsson@eductus.se